Březen 2011

HURÁ

29. března 2011 v 20:03 | ZERO |  Just Talking
Gratulujte neboť jsem koenčně dočetl Tak Pravil Zarathustra! Byl horro to řpečíst protože každou stránku sjem musel přečíst aspoń 2x. A od pana Nietzscheho už delší dobu nic nečíst! Teď se vrhnu na Výklad Snů od pana Freuda :D Ano, vážně ještě "jendodušší" četba :D Přinejhorším vrátit to mužu vždycky ne? :D

recenze - Beady Eye - Different Gear, Still Speeding

13. března 2011 v 2:01 | ZERO
Oasis jsou dead.Liam Gallagher ale nelení a vyplivnul nám se svojí "novou kapelou" album.
Všechno otevírá Four Letter Word. Zní to hodně jako Oasis,a vlastně to ej celkemprůměrná písnička ale jdeto. To se ale nedá říct o zbytku alba. Roller je ejn vykrádačka Lennonovy Instant Kharma. Bring The Light je 2 akordová vybrnkávačka se stupidním textem a Beatles And Stones??? Ani se enptejte. Prostě album ej doslova průser roku a ani vám nedoporučuju to pouštět, endejbože kupovat!Říkám NE a doufám že sebrzo rozhoupe Noel Gallagher protože Liam je sám uplně na hovno...a tentokrát bez ukázky. Najděte si an youtube ale na vlastní nebezpečí.
0/10


co nového

13. března 2011 v 1:55 | ZERO |  Just Talking
Co nového? Docela dost. Škola..propadal sme ze somtaologie, teď je z toho 2-3. Ale najendou buma mám 4-5 z matematiky. Krása co? To dám. Moje "hudbení kariéra"?:D No byl jsme příjmut do druhý kapley jakoklávesák, a v Dubnu bude koncert. Tak jeslti někdo z vás jede a řispkou pouť tak se mužete řpijít mrknout :D Po psychické stránce jsme pořád stejně. Občas super a občas bych se někde zahrabal :) Něják vás co nejdřív oběhnu, sorry za delší neúčast :)
"výročí"

10. března 2011 v 23:31 | ZERO |  Just Talking
jojo..za 12 to bude rok..22 února...
bylo pondělí
bylo to hnusný
ale tak něják, jsemto čekal