Říjen 2010

jupí,tak konečně snadu ž pujdu na Sunz

25. října 2010 v 14:49 | ZERO |  Just Talking
Tak mám sakra velkou radost :-) O letních prázdninách sme se na 5 místě umístil v soutěži o lístky na Suns :-) No a někde sem četl že to bude podzimní koncert a mě se pořád to rádio ne a ne zvat tak sem na fb našel jakýsi profil Sunshine. Napsal jsme tam s nadějí že to je někdo kdo by o tom mohl něco vědět. A hele, samotný Kay Buriánek mi odpověděl. :D Sakra z toho sem málem sletěl ez židle. A tak jsem se dozvěděl že nakonec pujde o vánoční koncert a to přímo 21.12.2010 takže jsem o nic nepřišel. Rovnou jsem taky využil šance a řekl mu jak Sunshine žeru apod. a jeho reakce mě docela pobavila: to je od tebe mily, diky moc. no, bohove fakt nejsme, ale je fajn, kdyz nekoho bavi, co delame. A já se už kurňa těšim na koncert :))


I Like You Hysteric vydají nové EP

23. října 2010 v 10:06 | ZERO |  Music

I LIKE YOU HYSTERIC se kvůli nahrávce svého nového EP rozhodli opustit vřavy velkoměsta a odcestovali do komorního studia na východě republiky. Zde během 5 dnů a 5 nocí vzniklo 4-písňové EP, které bude opět k dispozici ke stažení na webu kapely. Kromě této události bude brzy zveřejněno také datum prvního koncertu kapely! Mezitím si můžete stáhnout první singl Something to Remember [Deluxe Edition] obohacený o remixy.
To vše na ilikeyouhysteric.com.

Zdroj:z facebookových stránek I Like You Hysteric

hserh tse

U2 - With Or Withou You/Love Will Tear Us Apart Again

18. října 2010 v 18:14 | ZERO |  Music


vážně nádherně zahráno :) Bono to zpívá trochu hloubějí než normálně a to se my líbí :) A do toho Love Will Tear Us Apart Again mě strašně potěšilo :-)

co hezkého jsem dneska slyšel...DOPORUČUJU

17. října 2010 v 18:10 | ZERO |  Music
No bylo toho hodně tak si tentokrát vynechám kecy a rovnou to sem hodim.
hurá

14. října 2010 v 21:07 | ZERO |  Just Talking
Tak i v nedávno zmíněné somatologii anstal převrta a začíná se to zlepšovat. A tot vše o škole :D Radši už neřešim víc. Už asi x let vám tu slibuju jak sme dám něoc jak rhaju an kytaru a ono nic. Tak vám sem rovnou hodim bandzone mojí kapely http://bandzone.cz/aintnograve jsou tam dva songy co jsem osobně složil, otextoval a nazpíval :-D víc se tím nezabívejme..kdyžtak mě zajímá názor váš :-)Ale nu co, asi sme zas budu chodit trochu častěji :-) Zatím se mějte :-)


Chemical Brothers - Further

11. října 2010 v 22:29 | ZERO |  Recenze
hdsjr
Seznam skladeb:
Snow
Escape Velocity
Another World
Dissolve
Horse Power
Swoon
K+d+b
Wonders Of The Deep
Takže dnešní recenze je na poslední desku Chemical Brothers, Further. Věřte nebo ne ale i po tý dluhý době mlčenínám zase neco řekli! A co já jim na to odpovídám? Jako omluva za ty slabší desky dosti dobrý, odpuštěno a zapomenuto :-) A jako deska sama o sobě? Perfektní. Poměrně zajímavá věc že narozdíl od klasiky že vokály nahrávají hosti tady to mistři nahráli sami :-) Když se na vás rozjede jako ůvod Snow je to jako start raketoplánu a pak už se dostanete do hduebního vesmírů s tolika efektama, aranžema a elektronickejma kouzlama že budete valit oči. A tenhle velkej hudební vesmír nám započíná Escape Velocity. A pak v tom vesmíru spatříte doslova název další skladby, Antoher World. Uplně jinej svět pokud se do toho zaposloucháte. Tyhle melodie se rkásně a přitom né vlezle zaryjou do paměti a budete si je broukat a veškerý phoyby budete řídit pdole nich ejstli se aspoń trochu odvážete. Pak s parádní silnou peckou Dissolve pokračujete hudbou která vám prostě hladí uši, to se dá poslouchat. Potom svým stylem temější písničky jako Horse Power, Swoon jsou tkaovym přechodme do ještě barevnějšího zvuku kterej nám odhalej songy k+d+b a závěrečná Wonders Of Deep která tuhle jízdu celym tim hudebním vesmírem zakončí. Pokud je něáká deska bez chyby a která by si zalsoužila deksu roku, ve svym oboru by si ji Further zasloužila. Chemical Brothers prostě nejsou mrtvý!

no takže...

11. října 2010 v 22:23 | ZERO |  Music
Už mě škola začíná poměrně srát :-)
Což o to. Tu fyziku a chemii už zlepšuju ale ta SOMATOLOGIE je ZLO.
Nemám teď moc čas sem chodit ale chápete mě že?
Mějte se a přihazuju nějáký hezký song :-)
Zatím...


pictures of you

9. října 2010 v 21:18 | ZERO |  Music

Roe Deer - 10.15 Saturday Night

7. října 2010 v 18:23 | ZERO |  Music


Jaká jiná kapela tohle mohle zahrát tak perfektně? :)
Samozřejmě že na originál to nemá ale je to perfektní!

co nás čeká a co nás nemine?

4. října 2010 v 16:27 | ZERO |  Just Talking
Upřímě já se uuž na párd desek těšim jak malej kluk.
Naštěstí všechny vyjdou už brzo!

NiceLand - God Has Her Ways - 11.října
 My Chemical Romance -Danger Days: True Lives of the Fabulous Killjoys - 22.listopadu

To jsou jediný dvě alba kde vím jistě jméno, a datum :D Ale pak by měli vyjít nový Sunshine a Radiohead ale o těch nemám přesné informace :-)

Mornig Glory slaví 15 narozeniny

2. října 2010 v 12:22 | ZERO |  Music
Druhý album Oasis má nerozeniny.
Popřál bych všechno njlepší osobně když ho mám doma ale jemu by to bylo stejně jedno.

best of...part 1

2. října 2010 v 12:14 | ZERO |  Music
Takže sem se rozhodl udělat nějáký článek na pokračování. Bude tot akové moje vlatsní "best of" ve kterém se v každém článku zaměřím an jednu kapelu. Dám se od ní svojeenjoblíbenější písničky a napíšu k tomu něco. A jako první jsou na řadě MUSE.

Starlight
Překrásná písnička připomínající tvorbu raných Killers a je to podle mého názoru nejlepší písnička na Black Holes And Revelations.

The Resistance
Space rocková pecka docela vykrádající Queeny což nasralo hromady kritiků a i fanoušků Jelikož jsme nikdy nebyl něják extra fanoušek Queenů tak sem podobnost s Queen na celém Resistance naprosto ignoroval a beru to jako perfektní věc.
Sunburn
Já:Radiohead? Kámoška: Ne Muse!
Takhle zněla moje první reakce na Sunburn :D ale musíte uznat že Bellamy a Yorke mají/měli dosti podobný projev. Vždyť samy Muse tvrdí že album Bends jim bylo inspirací. A možná i kvuli té podobě se mi to líbí. Nejsme extra fanda Radiohead ale asi mi na líbivosti dodal ěnco ten pocit jako bych to znal.

Feeling Good
Tahle věc je už v roiginále tak profláklá že ji zná snad každý. Každopádně tenhle cover od Muse mám radši. Je perfektní!
Super Massive Blackhole
Abych to už nenatahovla dám sme jen tuhle ostřejší pecku. Bellamy tu zní asi jako Bono na Zooropa nebo Beck na Midnight Vultures což myslím že jako přirovnání sedí víc. V obou případechje to ale jamování s Muse :D Perfektní!

something beautiful happened in Prague lats night...

2. října 2010 v 11:55 | ZERO |  Music
Ano. Včera v Praze se opravdu událo něco ppřekrásného. A to koncert Sphoi Hunger. Co jen k tomu říct? BYL JSEM PŘI TOM! Je to opravdu skvělá zpěvačka a multiinstrumentalistka čímž se mohou chlubit snad všichni členové kapely. Hrála nádherné balady v angličtině, francoužštině i němčině. A taky hrála pecky kterýma by si mohla měřit enjednim rockovým velikánům. Publikum žaslo a užívalo si koncert stejnějako hudebníci. Na naše vybízení se na přídavek Sophie vrátila pokud se nepletu 4x! Jeden z nejlepších koncertů letošního roku na kterých jsme byl.
Tady přidávám video přímo z koncertu a níž něco studiového s lepším zvukem :-)