Září 2010

na střední

25. září 2010 v 10:12 | ZERO |  Just Talking
Jo už je to nějákou dobu a mě nenapadlo o tom napsat. Tímto se snažím tu chbyku napravit. Popravdě všichni říkali ajk příšenrá změna to bude a jak to nebudeme nikdo zvládta. Upřímě se mi dost ulevilo dkdyž jsem viděl realitu. Krom Fyzikya Chemie (který my nikdy nešli) je to úplně v pohodě (díky bohu - moment, bůh není, tak třeba jen díky).
Je to zvláštní ale opravdu enmám důvod si tu na školu postěžovta. Snad jen v tom že nevyjdu jako zdravotní bratr ale jako asistent. Potažmo bez vysoký jsem v háji. Jako utěrač zadků zkončit nechci. Potažmo musim se k**** hodně snažit a učit. Potažmo-p***, chci jít na vysokou.


dnešní playlist (zkráceně)

22. září 2010 v 21:18 | ZERO |  Music

already dead

19. září 2010 v 20:33 | ZERO |  Just Talking
8ch jo, smashign pumpkins jsou dead. Aspoň pro mě. Stáhl sme si jejich novou písničku "Spangled" a došlo mi že už jim absolutně chybí to proč se my líbily. Corgan je unuděnej plešoun... A bez ostatních to prostě není ono. Pokud se nevrátí k Pumpkins Iha, Chamberlin a Wretzky a taky grunge..je to zbytečný. S touhle kapelou končim, prostě už se o ně nezajímam.
Je to škoda...Mohl bych sem hodit něco od nich ale asi sme dám něco lepší.
Název se i celkem hodí hodí... Pumpkins už jsou taky Already Dead

nové album MCR už brzo!

18. září 2010 v 0:34 | ZERO |  Music


Právě jsem předbězně rozdal nomianci na nej. album roku 2010!
Nezklamte mě hoši :)

nánaná

13. září 2010 v 21:41 | ZERO |  Other
Měli jste někdy osvobozující pocit ze kterýho máte radost a přitom jste z toho celkem v prdeli? Já jo. Jsem třeba celkem rád že nejsme na nikoho citově vázanej..což považuju za perfektní úlevu, andruhou stranu smaota někdo bolí....a dost emáckých statusů apod.
Následuje menší setlist toho co poslední dobou žeru...


poslední dobou...

11. září 2010 v 23:24 | ZERO |  Just Talking
..jsme zase změnil kapely. Já nevim třeba poslendí dobou jsem až mco začal psolouchta Green Day. A až mco přestal psolouchta Sunshine nebo třeba Oasis. A na takový SP už totálně dlabu. Ale vždycky se k nim občas vrátim (ke všem). A ono je to vlatsně jedno. Mám rád všechny:-)
Vlastně sem to ejn ppotřebovla něják říct. Nehledejte v článku smysl...

Kasabian - Club Foot LIVE

10. září 2010 v 17:16 | ZERO |  Music


Tak už jen ze zpěvákova postoju ta arogance sálá. Ano. A nejen tím ale i jehopěveckým projevem mi trochu připoměl Oasis :D Nemůžu za to že si je cpu všude. Hudbeně je toto ale trochu tvrdší záležitost to ano. Každopádně Kasabian se mi poměrně začínají líbit :-)

LINKIN PARK DORAZILI NA DNO

8. září 2010 v 22:54 | ZERO |  Music

Nový Linkini tu. Album je příšerná sračka ALE od 9 skladby se to dá celkem poslouchta pokud se vyhnete songu Catalyst. Ale toto je asi jediná vě co stojí za zmíňku. Jinak z Linkin Park je POP, Bohužel. Díky bhu do tohohle songu se neplete otavný Shinoda který tu obstarává až popově popěvky...Jednoduše Linkin Park dosáhli dna.  Nekupujte si album, radši si to stáhněte...

John cale - Venus In Furs

8. září 2010 v 15:19 | ZERO |  Music

Bezpochyby muj njeloblíbenější člen Velvet Underground. Perfektní zpěvák a vyníkající hudebník. Zppívat s houslema to se jen tak nevidí, jinak s klavírem mu to taky sluší :) A má výrazně lepší hlas než Lou Reed.

diplom za bleskovku

6. září 2010 v 18:36 | ZERO |  Other
dhjk
Huu úžasnej diplom od gerarda:))))
Díííík!

Green Day - Whatsername

5. září 2010 v 15:48 | ZERO |  Music

No tak abych pravdu řekl odložil sem někam daleko tu nenávist k nové tvorbě Green Day (tím myslím od American Idiot a dál) a dla jim znovu šanci. A vlastně mylsím že sme udělal dobře. Tahle písnička je asi jedna z nejlepších na American Idiot. Každopádně by si zasloužila trochu lepší vidoe. Né že Billie jako coura není špatný ale něco trochu...většího? By to opravdu chtělo. Každopádně geniální písnička!

NÁBOŽENSTVÍ aneb téma s velkým T

5. září 2010 v 15:43 | ZERO |  Just Talking
Tomu říkám téma s velkým T. Náboženství nás obklopuje už hodně dlouho. A obklopuje nás prakticky všude! I v hudbě ho máme dost. Od náboženských kapel se songy typu "Jesus is my friend" až po fanatické náboženské organizace odsuzující rockovou hudbu jako satanovo znamení. Když se tak zamyslím tak všem těm křesťánkům co odsuzujou, rock, punk nebo metal a všechnu příbuznou hudbu jako znamení ďábla asi trochu hrabe. Protože oni vidí ďábla úplně všude! Pomoc, oni ničí naše děti. Nad tím měli přemýšlet než je do toho satanova světa přivedli protože podle toho jak ho označují je vlastně úplně všude. A se vešmi problémy a trápeními se samo sebou obrací na nikoho jiného než na boha! Přesto že ten jejich bůh jim nikdy nepomohl oni stále věří nebo si namlouvají jeho existenci. Nedávno jsme to probíral s kamarádkou. Ta my říkala že lidi co věří v boha se většinou nebojí smrti. Na to já mám jednoduchý názor. Schovávat se za nějakou falešnou modlu před smrtí? Vnucovat si něco co není pravda? O tom je celé křesťanství. Až zemřeme půjdeme a hříšníci se budou smažit v pekle! A těmi hříšníky myslí každého kdo vlastně nevěří v boha nebo neuznává jejich náboženství! A kolikrát odsuzují lidi třeba i jen kvůli barvě kůže, tolerance na de vše no jo. A taky hodně často kvůli sexuální orientaci. Bůh nechtěl aby byli dva muži spolu. Ne, to je špatný že jo. Přitom právě v církvi se těch homosexuálních prznitelů dětí nachází nejvíc :) Pedofilních kněží často s homosexuálními sklony co ho vražej do malýho dítěte (tím nemyslím mimina, ale chápete co mám na mysli ne). Ale protože slouží bohu tak on ji všechno odpustí a za jejich "dobrý" život je pošle do nebe kde budou mít ráj co? Samo sebou jsou tu i jiná náboženství jako hinduismus, islám, judaismus nebo budhismus. Žádné z nich neuznávám. Zlo je všude. Snad ještě ten buddhismus akceptuju protože se spíš jedná o filozofii než náboženství, navíc nikdy nebyl tak…extrémní? Nevím to slovo, jednoduše nevím o tom že by tam byla například nějaká inkvizice nebo odsuzování jiných
a podobně.. Ale ta ostatní náboženství rozhodně bez viny nejsou. No, taky je tu satanismus. Znám pár lidí co tvrdí že jsou satanisti. Ptal jsme se jich že když věří v satana a uctívají ho jak říkají, tak jestli věří v boha? Reakce byly většinou: bůh neexistuje…Ale samotná existence satana by přece byla důkaz boha ne? A zase naopak. Jendo bez druhého není. Podle mě není ani jedno. Ale člověk co věří v jedno a popírá existenci druhé strany? Nechápu. A nevěděl jsem že člověk co věří v satana je hned satanista. Já bych to nazval spíš naivka nebo idiot ale tak ať si říkají jak chtějí. Mysl jiných změnit nemůžu. Svůj názor ale sdělit můžu. Tohle je svobodná země(heh, jak dlouho ještě bude asi možná svoboda projevu), zatím. No a tím radši končím to pomlouvání církve a podobně. Mimochodme tohle je nejdelší článek co sem kdy napsal :D

A teď můj osobitý vzkaz celé církvi (myslím tím samoskou jen příslušníkům) a hlavně už dříve zmiňovaným kněžím co tak oddaně slouží bohu a o všechny s láskou pečují (hlavně o děti co?)..
Všem vám přeju to zklamání kdy se vy i vaše nechutný zvrhlý choutky budete navzájem kurvit v nicotě! Kdy zjistíte že celej život sloužíte a věříte něčemu co jste si sami vymysleli! Něčemu co tu nikdy nebylo! Iluzi boha! I božím pravidlům který jste vy sami porušovali nejvíc! Hnijte v prázdnotě!

Ehm a na závěr bych dodal můj oblíbený citát.

Bůh je mrtvý. Bůh zůstane mrtvý, a my ho zabili!

PS: Samo sebou že počítám s tím že spousta křesťanů my pošle pár výhružných komentářů o tom jak špatně dopadnu. Já vím, v nicotě se budu smažit…ale v nicotě! Hahaha! A vy všichni křesťánci se mnou! Smiřte se s tím.
Jo a pište svoje názory ohledně tohohle téma :)